vyhledat
vyhledat
přihlášení
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat

ASTIR

Společnost Astir Vrchlabí si za téměř 30 let své existence vybudovala pozici stabilního českého výrobce papírenských produktů, přičemž hlavní čiností je výroba pokladních kotoučků technoligií podélného řezání. Výroba kotočků ve Vrchlabí začala psát svoji historii už v roce 1992. Na čtyřech podélných řezačkách se začaly vyrábět kotoučky do odbavovacích strojků pro autobusové dopravce. Společnost se postupně rozvíjela a rozšiřovala své výrobní možnosti, a to jak investicemi do výrobních zařízení, tak i zvětšením rozsahu zpracovávaných materiálů. V roce 2019 se stala součástí dynamicky se rozvíjející obchodní a výrobní společnosti AT WILL, s.r.o. Díky tomuto spojení se významně rozrostla naše nabídka, a to nejen v oblasti papírových kotoučků, ale i dalších komplementárních produktů z oblasti značení a balení zboží.


ZÁRUKA ELEKTROMOBILITA

SPOLEČNOST
Astir Vrchlabí, s.r.o

 POPIS A CÍLE PROJEKTU
Cílem projektu je pořízení vozidla na elektrický pohon kategorie M1 – Škoda ENYAQ kombi TER 85 Sportline 210 - kW v rámci programu „Záruka Elektromobilita – I. Výzva.“

Pořízený elektromobil bude primárně sloužit k podnikatelské činnosti společnosti Astir Vrchlabí, s.r.o.

VÝSLEDEK REALIZACE PROJEKTU
Společnost Astir Vrchlabí, s.r.o. pořídila bezemisní vozidlo.

Tyto kroky mají za cíl snížit závislost na fosilních palivech, což přispěje k udržitelnějšímu a ekologičtějšímu prostředí díky redukci emisí CO2 a dalších škodlivých látek. Přechod na elektrická vozidla je nezbytným krokem směrem k čistšímu a zdravějšímu životnímu prostředí a k dosažení globálních cílů udržitelného rozvoje v souladu s EU.

       

Astir Vrchlabí, s.r.o.
Českých Bratří 1376
543 01 Vrchlabí